Новини

Старий лев (розмальовка)

Завдяки видавництву «Старого Лева» на український ринок потрапив один з світових бестселлерів «Secret Garden» – це «Чарівний сад» Джоанни Басфорд, альбомне видання на 96 сторінках з 63 ілюстраціями, для розфарбовування, малювання та пошуку захованих істот всередині.

Видавництво Старого Лева

«Видавництво Старого Лева» вже більше 15 років випускає чудові книги для дітей і дорослих, календарі та сувеніри! Деякі Книги Видавництва Старого Лева виходять різними мовами світу: "Зірки і макові зернята" Творчої майстерні "Аграфка" - англійською, французькою та корейською; "Хто зробить сніг" Тараса Прохасько і Мар'яни Прохасько - корейською. Книжки мають яскраве, захоплююче та цікаве художнє і смислове наповнення, а також високу якість поліграфії.

Санчата дитячі

Дітям однозначно треба купувати санчата, оскільки однією з найулюбленіших зимових забав у дітей залишається катання з гірки. Тому, як тільки випав сніг і на вулиці прийнятна погода (без лютих морозів і вітру), обов'язково виводьте дітей до місць катання на санчатах: у двір, парк, ліс і так далі. Краще активний відпочинок на природі, чим просиджування біля телевізора та комп'ютера!

Дитячі чешки

Дитячі чешки - найпоширеніше взуття для дитячих заходів, тренувань, танців, спортивного зайняття, гімнастики, ритміки, фітнеса та ін. видів спорту. Якщо Ваша дитина займається одним з перерахованих видів, то Вам необхідно в обов'язковому порядку купити дитячі чешки. 

М'які іграшки

М'які іграшки - перші друзі малюка. Вони м'які, забавні та ніжні. Приємно доторкнутися до них щокою, погладити, покласти спати поряд з собою. Іграшкових звірят діти одушевляють, вони обожнюють засинати, обіймаючи свого ведмедика або зайчика, беруть їх з собою в садок, грають і базікають з ними. Це перші друзі малюка.

Розвиваючі іграшки для дітей

Через гру та іграшки, малюк пізнає світ і розвиває свої здібності, тому до вибору того, з чим малюк гратиме варто підійти дуже відповідально. Купити розвиваючі дитячі іграшки - це означає почати навчання дітей вже після народження. Досить важливим є правильний підбір таких предметів за віком.

В очікуванні малюка! Що купити?

В очікуванні дитини, мама з великим задоволенням відвідує дитячі магазини, придивляється до одягу для новонародженого, вивчає варіанти колясок, дитячих меблів, іграшок. Цей період у мам називається "гніздування". Вони готуються до

Фартух для творчості

Творчість для дитини, є дуже важливим чинником її розвитку. При зайнятті творчістю, дитина пізнає світ, позбавляється від стресу та страху, негативних емоцій, а також самовиражається!

Розміри дитячого взуття

Багато мам стикаються з питанням: як правильно визначити розмір взуття для малюка? Дуже важливо, щоб дитина почувала себе у взутті комфортно!

Дитячі матраци та наматрацники

Дитячі матраци та наматрацники

Для забезпечення міцного та здорового сну малюка, Вам необхідно підібрати правильний матрац. Якщо дитина погано спить вночі, часто ворочається і не знаходить собі місця в ліжечку, це може стати причиною його поганого настрою та самопочуття.  Вибираючи матрац в дитяче ліжечко, треба враховувати з яких матеріалів виготовлені чохол і наповнювач. Важливо, щоб дитяче ліжко вентилювалося і забезпечувало дитині комфортний сон.  Особливою популярністю користуються

Дитячі ліжечка

Дитячі ліжечка

Прийшов час купувати дитяче ліжечко? Поздоровляємо! Скоро у вас будуть приємні турботи! Декілька моментів, на які варто звернути увагу та зробити правильний вибір дитячого ліжечка:

Подушка для вагітних

Подушки для вагітних - відмінне рішення для комфортного сну під час періоду підготовки до материнства. Організм вагітної жінки випробовує підвищене навантаження та працює в посиленому режимі. Дуже важливо, щоб нічний сон був повноцінним, допомагав відновленню сил.

Сон для людини

Сон для людини - це, мабуть, друга життєво важлива потреба людського організму, після можливості дихати повітрям. Навіть без їжі та води - людина може обійтися довше, ніж без сну. У домашніх, комфортних умовах багато чинників впливають на якість сну, починаючи від вражень минулого дня та закінчуючи зручністю постільних речей, таких як ковдра, подушка, матрац, постільна білизна!

Дитяче взуття

Дитяче взуття повинно не лише захищати ногу дитини від механічних ушкоджень, бути комфортним, практичним і красивим, але й відповідати еталонам якості, щоб ваш малюк ріс здоровим і упевнено стояв на ногах. Купівля дитячого взуття - це не простий процес, як для малюка, так і для батьків, тому наберіться терпіння, позитиву та з розумінням до цього віднесіться (згадайте своє дитинство)!!!

На що звернути увагу при купівлі взуття для дитини? Ось деякі поради, які вам допоможуть:

Дитячі автокрісла

Якщо ви серйозно піклуєтеся про безпеку вашої дитини, то придбати дитяче автокрісло вам просто необхідно. Адже нехтувати небезпекою, якій піддається дитина в автомобілі абсолютно неможливо. При виборі дитячого автомобільного крісла слід керуватися трьома простими принципами: